Hoț prins de jandarmi după ce a vrut să fure geanta unei femei

Hoț prins de jandarmi după ce a vrut să fure geanta unei femei
Un bărbat care încerca să tâlhărească o femeie, a fost prins de jandarmii tulceni.
Un bărbat care încerca să tâlhărească o femeie, a fost prins de jandarmii tulceni.
În timp ce se afla pe strada 1848, din municipiul Tulcea, femeia de 29 de ani, a observat faptul că un bărbat o urmăreşte, iar, în momentul în care a ajuns în zona Spitalului Judeţean de Urgenţă, bărbatul s-a apropiat de ea, a încercat să-i smulgă geanta şi să o bruscheze.
Femeia a cerut imediat sprijinul forţelor de ordine, iar în acel moment, bărbatul a fugit, încercând să se facă nevăzut.
Jandarmii l-au identificat pe agressor un bărbat, în vârstă de 33 de ani, pe strada Iuliu Maniu.
Acum este cercetat de polițiști pentru tentativă de furt.
Sursa: Realitatea de Tulcea
Citește și:
- 20:11 - George Simion, mesaj de forță de la tribuna Parlamentului: „Voi, puterea, ați închis Realitatea Plus”
- 19:02 - Întrebat despre starea sa mintală, Trump răspunde ironic: „SUA au nevoie de mai mulți oameni ca mine”
- 18:26 - Bogdan Chirieac, reacție după retragerea licenței Realitatea Plus de către CNA: „Așa ceva nu este permis în democrație”
- 18:23 - Robert Turcescu, reacție după decizia CNA la adresa Realității PLUS: „Urmează partidele politice, mare atenție”
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News











