Advertising
Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”

Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 3 dec. 2025, 20:21
Dorel Vișan: „Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























