Advertising
DIRECTORUL MEDICAL AL AMBULANȚEI BISTRIȚA-NĂSĂUD, ARESTAT PENTRU AGRESIUNE SEXUALĂ ȘI ABUZ ÎN FUNCȚIE

DIRECTORUL MEDICAL AL AMBULANȚEI BISTRIȚA-NĂSĂUD, ARESTAT PENTRU AGRESIUNE SEXUALĂ ȘI ABUZ ÎN FUNCȚIE
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 15 mai 2025, 17:15
Un caz grav zguduie sistemul medical din Bistrița-Năsăud. Directorul medical al Serviciului de Ambulanță Județean a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, fiind acuzat de multiple fapte de agresiune sexuală și folosirea abuzivă a funcției în scop sexual.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























