Advertising
Un şofer drogat a fugit de poliţie 50 de km. şi a abandonat maşina la Casimcea
24 iul. 2019, 13:16

IMG_6361
În noaptea de 22 spre 23 iulie a.c., polițiștii Serviciului Rutier Tulcea au efectuat semnal regulamentar de oprire unui autoturism care circulă pe raza orașului Babadag. Cel aflat la volan nu a oprit, iar polițiștii au plecat în urmărire. Conducătorul auto a abandonat auto pe raza localității Casimcea, după mai mult de 50 de kilometri de urmărire.. În urma verificărilor efectuate, polițiștii au identificat un bărbat de 40 de ani, din București, care ar fi condus autoturismul, l-au depistat pe raza localității Casimcea, iar la testarea cu aparatul Drager Drug Test 5000 Analyzer, rezultatul a fost pozitiv. Polițiștii i-au întocmit dosar penal pentru cumul de infracţiuni.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:39 - Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 11:34 - Bolojan, Oana Gheorghiu și mai mulți membri ai Guvernului, auditați de procurorii DNA pentru trafic de influență
- 09:10 - Analiză AEI: 1 din 3 români abia își mai permit energia. Facturile împing familiile spre sărăcie
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News












