Un barbat s-a deghizat in femeie si si-a „amputat” mana pentru a castiga mai multi bani la cersit

Joi, 7 iulie, pe un bulevard din Arad o persoana de varsta medie a fost oprita si interpelata de un echipaj al politiei locale.
Joi, 7 iulie, pe un bulevard din Arad o persoana de varsta medie a fost oprita si interpelata de un echipaj al politiei locale. La scurt timp, politistii au realizat ca femeia era de fapt un barbat :
„În scurt timp, a rezultat că respectivul, deoarece vorbim despre un bărbat deghizat în femeie, abordase mai multe persoane, cărora le prezentase o recuzită ce indica faptul că ar avea brațul drept recent amputat, sens în care expunea o aparentă hemoragie abundentă, solicitând mila publică.
B.I. din județul Bacău, născut în 1993, și-a prezentat spectacolul mai degrabă macabru în mai multe orașe din România, precum și pe litoral. La Arad sosise dimineața, cu trenul, intenționând să stea câteva zile. Din păcate pentru el, a fost interceptat de polițiștii locali în scurt timp, motiv pentru care, însoțit de aceștia, s-a deplasat înapoi la gară, unde a achiziționat un bilet de tren și a plecat către Timișoara.” a transmis Politia Locala Arad
Înainte de a se despărți de patrula de ordine publică le-a expus instrumentarul: sâni falși din silicon, pungă cu bulion pentru a simula hemoragia și amputarea, batic etc. El a relatat cu mândrie că utilizează și deghizajul în măicuță, titrează Bacău.Net.
Sursa: Realitatea de Bacau
Citește și:
- 12:32 - Ciobanii din Sibiu se revoltă față de acordul Mercosur
- 11:49 - Circulația trenurilor, afectată de viscol. Oamenii sunt blocați în vagoane. Întârzieri de peste trei ore
- 10:46 - Piedone aruncă bomba despre controlul judiciar în dosarul de braconaj: „Un subofițer a făcut pseudo-procese verbale”
- 10:45 - Incendiu violent pe o șosea din Giurgiu. O mașină a fost mistuită de flăcări
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News











