Advertising
Monedă de argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica, lansată de BNR

Monedă de argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica, lansată de BNR
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 7 aug. 2023, 10:48
Monedele din argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica au putere circulatorie pe teritoriul României
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























