Advertising
Klaus Iohannis, la inaugurarea podului de la Brăila: „Vrem o Românie conectată, cu drumuri mai bune”

Klaus Iohannis, la inaugurarea podului de la Brăila: „Vrem o Românie conectată, cu drumuri mai bune”
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 6 iul. 2023, 14:59
Klaus Iohannis a participat, joi, la inaugurarea podului suspendat de la Brăila.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:01Trump și Macron, discuții cruciale la G7. Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News

























