CRISTELA GEORGESCU, ÎN MIJLOCUL SINISTRAȚILOR DE LA INUNDAȚII. MESAJ DE SUFLET PENTRU COPIII DE LA BROȘTENI - VIDEO

Cristela Georgescu, soția liderului suveranist Călin Georgescu, a intrat în casele distruse de viitură la Broșteni
Cristela Georgescu, soția liderului suveranist Călin Georgescu, a intrat în casele distruse de viitură la Broșteni. Le-a oferit oamenilor ajutoare și i-a asigurat pe copiii speriați de nenorocire că totul va fi bine.
Imaginile și dialogul de suflet nu au nevoie de alte comentarii.
Cristela Georgescu, în lacrimi printre sinistrații loviți de soartă: ”Îmi vine să urlu, doar la război mai vezi așa ceva”
Cristela Georgescu a mers, vineri, în nordul Moldovei, pentru a fi alături de sinistrații loviți de viitură. Soția candidatului interzis la alegerile prezidențiale a împărțit ajutoare românilor și, cu ochii în lacrimi, a declara că este strigător la cer modul în care autoritățile gestionează această situație dramatică.
Citește și:
- 12:32 - Ciobanii din Sibiu se revoltă față de acordul Mercosur
- 11:49 - Circulația trenurilor, afectată de viscol. Oamenii sunt blocați în vagoane. Întârzieri de peste trei ore
- 10:46 - Piedone aruncă bomba despre controlul judiciar în dosarul de braconaj: „Un subofițer a făcut pseudo-procese verbale”
- 10:45 - Incendiu violent pe o șosea din Giurgiu. O mașină a fost mistuită de flăcări
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News











