Advertising
BĂRBAT DE 62 DE ANI, GĂSIT ÎMPUȘCAT ÎNTR-UN CIMITIR DIN GIURGIU, DUPĂ CE ȘI-A ANUNȚAT SOȚIA CĂ SE SINUCIDE

BĂRBAT DE 62 DE ANI, GĂSIT ÎMPUȘCAT ÎNTR-UN CIMITIR DIN GIURGIU, DUPĂ CE ȘI-A ANUNȚAT SOȚIA CĂ SE SINUCIDE
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 20 aug. 2025, 20:18
Un incident șocant a avut loc miercuri în județul Giurgiu. Un bărbat de 62 de ani a fost găsit mort în cimitirul din localitatea Falaștoaca, la câteva ore după ce și-a anunțat soția că intenționează să își ia viața.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























