Azi, 12 mai 2019, de la ora 11.00 la Sala mihail Kogălniceanu a Consiliului Judeţean Tulcea a avut loc tragerea la sorți computerizată prin care s-au desemnat președinții birourilor electorale ale secțiilor de votare și locțiitorii acestora.
Potrivit legislației electorale în vigoare, preşedintele biroului electoral al secţiei de votare şi locţiitorul acestuia sunt desemnaţi de către Autoritatea Electorală Permanentă, în ședință publică, anunţată cu 48 de ore înainte, prin tragere la sorţi computerizată, organizată la nivel judeţean sau al municipiului Bucureşti, cu 15 zile înaintea de ziua de referință, pe funcţii, dintre persoanele înscrise în Corpul experţilor electorali, cu domiciliul sau reşedinţa în judeţul respectiv, pe baza criteriului apropierii domiciliului sau reşedinţei de sediul secţiei de votare, precum şi pe baza criteriului studiilor absolvite.
La Tulcea, tragerea la sorți computerizată a fost efectuată de expertul AEP Gina Dumitrescu în prezența preşedintelui Biroului Electoral Județean, judecător judecător Şurculescu Mădălina Lelia.
În exclusivitate vă prezentăm lista preşedinţilor şi locţiitorilor acestora de la cele 204 secţii de votare din judeţul Tulcea.
Nr. crt. | UAT | Nr Secţie | Instituţia | Funcţia | Nume | Prenume |
1 | MUNICIPIUL TULCEA | 1 | GrǎdiniIa cu program | Preşedinte | PETRICǍ | LIGIA-MǍDǍLINA |
prelungit nr.18 | ||||||
2 | MUNICIPIUL TULCEA | 1 | GrǎdiniIa cu program | LocIiitor | IVANOV | MARILENA |
prelungit nr.18 | ||||||
3 | MUNICIPIUL TULCEA | 2 | GrǎdiniIa cu program | Preşedinte | LADARU | PARASCHIVA |
prelungit nr.18 | ||||||
4 | MUNICIPIUL TULCEA | 2 | GrǎdiniIa cu program | LocIiitor | CIOCAN | SIMONA-FLORENŢA |
prelungit nr.18 | ||||||
5 | MUNICIPIUL TULCEA | 3 | Şcoala gimnazialǎ ” Ion | Preşedinte | DITCOV | CORNEL |
Luca Caragiale” | ||||||
6 | MUNICIPIUL TULCEA | 3 | Şcoala gimnazialǎ ” Ion | LocIiitor | COSTEA | TINCUŢA |
Luca Caragiale” | ||||||
7 | MUNICIPIUL TULCEA | 4 | Şcoala gimnazialǎ ” Ion | Preşedinte | ŞERBAN | ILIE |
Luca Caragiale” | ||||||
8 | MUNICIPIUL TULCEA | 4 | Şcoala gimnazialǎ ” Ion | LocIiitor | PANǍ | SELMA-DENISA |
Luca Caragiale” | ||||||
9 | MUNICIPIUL TULCEA | 5 | Şcoala gimnazialǎ ” Ion | Preşedinte | ŞERPESCU | MIHAELA |
Luca Caragiale” | ||||||
10 | MUNICIPIUL TULCEA | 5 | Şcoala gimnazialǎ ” Ion | LocIiitor | NEGOIŢǍ | ALEXANDRU |
Luca Caragiale” | ||||||
11 | MUNICIPIUL TULCEA | 6 | GrǎdiniIa cu program | Preşedinte | VÂRNAV | MARIUS |
prelungit nr.13 | ||||||
12 | MUNICIPIUL TULCEA | 6 | GrǎdiniIa cu program | LocIiitor | VÂRNAV | FLORICA |
prelungit nr.13 | ||||||
13 | MUNICIPIUL TULCEA | 7 | Liceul de Arte „George Georgescu” | Preşedinte | ION | LILIANA |
14 | MUNICIPIUL TULCEA | 7 | Liceul de Arte „George Georgescu” | LocIiitor | CUCULIS | NICOLAE-FǍNICǍ |
15 | MUNICIPIUL TULCEA | 8 | Liceul de Arte „George Georgescu” | Preşedinte | FORGO | NICOLETA |
16 | MUNICIPIUL TULCEA | 8 | Liceul de Arte „George Georgescu” | LocIiitor | FORGO | ŞTEFAN-FLORIN |
17 | MUNICIPIUL TULCEA | 9 | Liceul de Arte „George Georgescu” | Preşedinte | GRIGORIAN | ANGHELINA |
18 | MUNICIPIUL TULCEA | 9 | Liceul de Arte „George Georgescu” | LocIiitor | BICI | MARIAN |
19 | MUNICIPIUL TULCEA | 10 | Liceul de Arte „George Georgescu” | Preşedinte | FLOREA- | DANIEL |
PǍDUREANU | ||||||
20 | MUNICIPIUL TULCEA | 10 | Liceul de Arte „George Georgescu” | LocIiitor | RǍILEANU | GHEORGHE |
21 | MUNICIPIUL TULCEA | 11 | Liceul de Arte „George Georgescu” | Preşedinte | LOGHINOAIA | COSTEL-DANIEL |
22 | MUNICIPIUL TULCEA | 11 | Liceul de Arte „George Georgescu” | LocIiitor | POPESCU | ALEXANDRU |
23 | MUNICIPIUL TULCEA | 12 | GrǎdiniIa cu program | Preşedinte | HOROBEŢ | SORIN |
prelungit nr.12 | ||||||
24 | MUNICIPIUL TULCEA | 12 | GrǎdiniIa cu program | LocIiitor | HOROBEŢ | NINA |
prelungit nr.12 | ||||||
25 | MUNICIPIUL TULCEA | 13 | Liceul Teoretic „Ion | Preşedinte | STELEA | LIVIU-MARIAN |
Creangǎ” | ||||||
26 | MUNICIPIUL TULCEA | 13 | Liceul Teoretic „Ion | LocIiitor | VOICU | VASILICA |
Creangǎ” | ||||||
27 | MUNICIPIUL TULCEA | 14 | Liceul Teoretic „Ion | Preşedinte | VOINEA | OVIDIU |
Creangǎ” | ||||||
28 | MUNICIPIUL TULCEA | 14 | Liceul Teoretic „Ion | LocIiitor | DORDEA | LENA-OTILIA |
Creangǎ” | ||||||
29 | MUNICIPIUL TULCEA | 15 | Şcoala Gimnazialǎ „Elena | Preşedinte | BRUMǍ | ŞTEFAN |
Doamna” | ||||||
30 | MUNICIPIUL TULCEA | 15 | Şcoala Gimnazialǎ „Elena | LocIiitor | COVACIU | ANA-MARIA |
Doamna” | ||||||
31 | MUNICIPIUL TULCEA | 16 | Şcoala Gimnazialǎ „Elena | Preşedinte | SAVA | ADELINA |
Doamna” | ||||||
32 | MUNICIPIUL TULCEA | 16 | Şcoala Gimnazialǎ „Elena | LocIiitor | SANDU | VIOLETA |
Doamna” | ||||||
33 | MUNICIPIUL TULCEA | 17 | Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Ioan Casian” | Preşedinte | ARNǍUTU | CHETI |
34 | MUNICIPIUL TULCEA | 17 | Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Ioan Casian” | LocIiitor | MICU | CAMELIA-DOINA |
35 | MUNICIPIUL TULCEA | 18 | Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Ioan Casian” | Preşedinte | BRÎNZOI | LAVINIA-DANIELA |
36 | MUNICIPIUL TULCEA | 18 | Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Ioan Casian” | LocIiitor | PETCU | MIHAELA-DELIA |
37 | MUNICIPIUL TULCEA | 19 | Teatrul „Jean Bart” | Preşedinte | MILITARU | CONSTANTIN |
38 | MUNICIPIUL TULCEA | 19 | Teatrul „Jean Bart” | LocIiitor | PENTILIE- EPIFANOV | ADELA |
39 | MUNICIPIUL TULCEA | 20 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | PINTILIE | VASILE MARIUS |
„Grigore Antipa” | ||||||
40 | MUNICIPIUL TULCEA | 20 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | ANTON | OCTAVIAN |
„Grigore Antipa” | ||||||
41 | MUNICIPIUL TULCEA | 21 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | MARIŢANU | IONELA |
„Grigore Antipa” | ||||||
42 | MUNICIPIUL TULCEA | 21 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | BǍDILAŞ | MARIAN |
„Grigore Antipa” | ||||||
GrǎdiniIa cu program prelungit „Drumbava Minunatǎ” | ||||||
43 | MUNICIPIUL TULCEA | 22 | Preşedinte | COSTACHE | EDUARD | |
GrǎdiniIa cu program prelungit „Drumbava Minunatǎ” | ||||||
44 | MUNICIPIUL TULCEA | 22 | LocIiitor | DRǍGOI | DOLORES DOINA | |
45 | MUNICIPIUL TULCEA | 23 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | MOLDOVEANU | PAULA |
„Alexandru Ciucurencu” | ||||||
46 | MUNICIPIUL TULCEA | 23 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | CHIRICǍ | MELANIA-ANAMARIA |
„Alexandru Ciucurencu” | ||||||
47 | MUNICIPIUL TULCEA | 24 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | PORNEALǍ | ELENA |
„Alexandru Ciucurencu” | ||||||
48 | MUNICIPIUL TULCEA | 24 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | CALINOV | MARIANA |
„Alexandru Ciucurencu” | ||||||
49 | MUNICIPIUL TULCEA | 25 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | GAEA | MONICA |
„Constantin Gǎvenea” | ||||||
50 | MUNICIPIUL TULCEA | 25 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | COCOŞ | MAGDALENA |
„Constantin Gǎvenea” | ||||||
51 | MUNICIPIUL TULCEA | 26 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | HǍLǍU | IULIANA |
„Constantin Gǎvenea” | ||||||
52 | MUNICIPIUL TULCEA | 26 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | FILIP | ANETA |
„Constantin Gǎvenea” | ||||||
53 | MUNICIPIUL TULCEA | 27 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | MICLEAN | FLORENTINA-FELICIA |
„Constantin Gǎvenea” | ||||||
54 | MUNICIPIUL TULCEA | 27 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | RǍICAN | PAUL |
„Constantin Gǎvenea” | ||||||
55 | MUNICIPIUL TULCEA | 28 | Punct de încasare taxe şi | Preşedinte | ICHIMESCU | RADU |
impozite locale | ||||||
56 | MUNICIPIUL TULCEA | 28 | Punct de încasare taxe şi | LocIiitor | STOLI | ELENA |
impozite locale | ||||||
57 | MUNICIPIUL TULCEA | 29 | Liceul Teoretic „Grigore Moisil” | Preşedinte | BǍRǍGAN | DUMITRA |
58 | MUNICIPIUL TULCEA | 29 | Liceul Teoretic „Grigore Moisil” | LocIiitor | VASILE | GABRIELA-VASILICA |
59 | MUNICIPIUL TULCEA | 30 | Liceul Teoretic „Grigore Moisil” | Preşedinte | IGNATENCU | VALENTIN |
60 | MUNICIPIUL TULCEA | 30 | Liceul Teoretic „Grigore Moisil” | LocIiitor | LAZǍR | ANA |
61 | MUNICIPIUL TULCEA | 31 | Şcoala Gimnazialǎ nr.12 | Preşedinte | DUMITRIU | LAURENŢIU VALENTIN |
62 | MUNICIPIUL TULCEA | 31 | Şcoala Gimnazialǎ nr.12 | LocIiitor | TOZARU | ELIZA |
63 | MUNICIPIUL TULCEA | 32 | Şcoala Gimnazialǎ nr.12 | Preşedinte | STANCU | CRISTIANA |
64 | MUNICIPIUL TULCEA | 32 | Şcoala Gimnazialǎ nr.12 | LocIiitor | BALABAN | DANIELA |
65 | MUNICIPIUL TULCEA | 33 | Sala de Sport | Preşedinte | COJOCARU | LIDIA-FLORINA |
multifuncIionalǎ | ||||||
66 | MUNICIPIUL TULCEA | 33 | Sala de Sport | LocIiitor | TOZARU | ELENA |
multifuncIionalǎ | ||||||
67 | MUNICIPIUL TULCEA | 34 | GrǎdiniIa cu program | Preşedinte | TUDORICǍ | TATIANA-GINA |
prelungit nr.17 | ||||||
68 | MUNICIPIUL TULCEA | 34 | GrǎdiniIa cu program | LocIiitor | CASAPU | ANA-MARIA |
prelungit nr.17 | ||||||
69 | MUNICIPIUL TULCEA | 35 | GrǎdiniIa cu program | Preşedinte | GANEA | CǍTǍLINA |
prelungit nr.17 | ||||||
70 | MUNICIPIUL TULCEA | 35 | GrǎdiniIa cu program | LocIiitor | TOZARU | VASILE |
prelungit nr.17 | ||||||
71 | MUNICIPIUL TULCEA | 36 | Colegiul Tehnic „Henry | Preşedinte | PRICǍ | EUGENIA |
Coandǎ” | ||||||
72 | MUNICIPIUL TULCEA | 36 | Colegiul Tehnic „Henry | LocIiitor | MAXIM | MARIANA |
Coandǎ” | ||||||
73 | MUNICIPIUL TULCEA | 37 | Biblioteca JudeIeanǎ | Preşedinte | MUCILEANU | OANA-IRINA |
74 | MUNICIPIUL TULCEA | 37 | Biblioteca JudeIeanǎ | LocIiitor | RUSU | DANIEL |
75 | MUNICIPIUL TULCEA | 38 | Colegiul Economic ” Delta | Preşedinte | UNCU | MIHAELA DELIA |
Dunǎrii” | ||||||
76 | MUNICIPIUL TULCEA | 38 | Colegiul Economic ” Delta | LocIiitor | GHEORGHIU | VIORICA-ALINA |
Dunǎrii” | ||||||
77 | MUNICIPIUL TULCEA | 39 | Colegiul Economic ” Delta | Preşedinte | PEIU | MARIA-MIOARA |
Dunǎrii” | ||||||
78 | MUNICIPIUL TULCEA | 39 | Colegiul Economic ” Delta | LocIiitor | CEOROMILA | DOINA |
Dunǎrii” | ||||||
GrǎdiniIa cu Program Prelungit de pe lângǎ Liceul Tehnologic Agricol Nicolae CornǎIeanu | ||||||
79 | MUNICIPIUL TULCEA | 40 | Preşedinte | NEAGU | CORINA – MARLENA | |
GrǎdiniIa cu Program Prelungit de pe lângǎ Liceul Tehnologic Agricol Nicolae CornǎIeanu | ||||||
80 | MUNICIPIUL TULCEA | 40 | LocIiitor | TECLAŞ | STELUŢA | |
81 | MUNICIPIUL TULCEA | 41 | Colegiul „Anghel Saligny” | Preşedinte | RAMASESCU | VICTORIA |
82 | MUNICIPIUL TULCEA | 41 | Colegiul „Anghel Saligny” | LocIiitor | STRETEA | RODICA-ELENA |
83 | MUNICIPIUL TULCEA | 42 | Casa de Culturǎ | Preşedinte | RUSU | EMILIA |
84 | MUNICIPIUL TULCEA | 42 | Casa de Culturǎ | LocIiitor | VIERU | NICOLETA |
85 | MUNICIPIUL TULCEA | 43 | Casa de Culturǎ | Preşedinte | MIHǍILEANU | LUMINIŢA |
86 | MUNICIPIUL TULCEA | 43 | Casa de Culturǎ | LocIiitor | MERCAŞ | DOREL |
87 | MUNICIPIUL TULCEA | 44 | Colegiul Dobrogean „Spiru Haret” | Preşedinte | ACHIREI | VASILE |
88 | MUNICIPIUL TULCEA | 44 | Colegiul Dobrogean „Spiru Haret” | LocIiitor | GHEORGHE | ION |
89 | MUNICIPIUL TULCEA | 45 | Şcoala Gimnazialǎ „Nifon Bǎlǎşescu” | Preşedinte | IVANOV | LAURENŢIU |
90 | MUNICIPIUL TULCEA | 45 | Şcoala Gimnazialǎ „Nifon Bǎlǎşescu” | LocIiitor | BOZUC | VASILINA |
91 | MUNICIPIUL TULCEA | 46 | Şcoala Gimnazialǎ „Nifon Bǎlǎşescu” | Preşedinte | CARASTOIAN- | MIRELA |
GHIŢǍ | ||||||
92 | MUNICIPIUL TULCEA | 46 | Şcoala Gimnazialǎ „Nifon Bǎlǎşescu” | LocIiitor | CAZACU | IOAN |
93 | MUNICIPIUL TULCEA | 47 | Şcoala Gimnazialǎ „Nifon Bǎlǎşescu” | Preşedinte | MATEIU | ILIE |
94 | MUNICIPIUL TULCEA | 47 | Şcoala Gimnazialǎ „Nifon Bǎlǎşescu” | LocIiitor | CAZACU | MARIANA |
95 | MUNICIPIUL TULCEA | 48 | Şcoala Profesionalǎ | Preşedinte | EPIFANOV | FLORICA |
„Danubius” | ||||||
96 | MUNICIPIUL TULCEA | 48 | Şcoala Profesionalǎ | LocIiitor | BǍLǍNUŢǍ | GETA |
„Danubius” | ||||||
97 | MUNICIPIUL TULCEA | 49 | Şcoala Profesionalǎ | Preşedinte | MORARU | NICOLETA |
„Danubius” | ||||||
98 | MUNICIPIUL TULCEA | 49 | Şcoala Profesionalǎ | LocIiitor | IONIŢǍ | EUGENIA |
„Danubius” | ||||||
99 | MUNICIPIUL TULCEA | 50 | Şcoala Primarǎ Nr. 9 | Preşedinte | BUTUC | FLORIN |
100 | MUNICIPIUL TULCEA | 50 | Şcoala Primarǎ Nr. 9 | LocIiitor | NURMAMET | ULCHER |
101 | MUNICIPIUL TULCEA | 51 | Şcoala Primarǎ Nr. 9 | Preşedinte | CIOARǍ | DOINA |
102 | MUNICIPIUL TULCEA | 51 | Şcoala Primarǎ Nr. 9 | LocIiitor | POCORA-COJMAN | GENOVEVA |
103 | MUNICIPIUL TULCEA | 52 | Şcoala Gimnazialǎ „Ioan NeniIescu” | Preşedinte | CIUNGU | LUCIA |
104 | MUNICIPIUL TULCEA | 52 | Şcoala Gimnazialǎ „Ioan NeniIescu” | LocIiitor | GANEA | IONUŢ |
105 | MUNICIPIUL TULCEA | 53 | Şcoala Gimnazialǎ „Ioan NeniIescu” | Preşedinte | MACHEDON | AURORA |
106 | MUNICIPIUL TULCEA | 53 | Şcoala Gimnazialǎ „Ioan NeniIescu” | LocIiitor | MITITELU | MARIA |
107 | ORAŞ BABADAG | 54 | GRUP SCOLAR DIMITRIE CANTEMIR | Preşedinte | ROŞU | ELENA |
108 | ORAŞ BABADAG | 54 | GRUP SCOLAR DIMITRIE CANTEMIR | LocIiitor | BELCIU | RODICA |
SCOALA GENERALA NR.1 MIRCEA CEL BATRAN | ||||||
109 | ORAŞ BABADAG | 55 | Preşedinte | GRIGORAŞ | CRINA-ADELA | |
SCOALA GENERALA NR.1 MIRCEA CEL BATRAN | ||||||
110 | ORAŞ BABADAG | 55 | LocIiitor | MATROZ | SOFICA | |
111 | ORAŞ BABADAG | 56 | SCOALA GENERALA NR.2 | Preşedinte | CONSTANTINESCU | DUMITRU |
112 | ORAŞ BABADAG | 56 | SCOALA GENERALA NR.2 | LocIiitor | POIDA | MǍDǍLINA- |
ECATERINA | ||||||
113 | ORAŞ BABADAG | 57 | Şcoala generalǎ Nr. 3 | Preşedinte | PARASCHIV | AUGUSTINA |
“Constantin Brâncoveanu” | ||||||
114 | ORAŞ BABADAG | 57 | Şcoala generalǎ Nr. 3 | LocIiitor | IOANIDIS | DOMNICA |
“Constantin Brâncoveanu” | ||||||
115 | ORAŞ BABADAG | 58 | GrǎdiniIa de copii nr.2- | Preşedinte | COSTEA | CORINA-DOINIŢA |
Veterani | ||||||
116 | ORAŞ BABADAG | 58 | GrǎdiniIa de copii nr.2- | LocIiitor | TǍTARU | ANIŞOARA |
Veterani | ||||||
117 | ORAŞ BABADAG | 59 | „Sala de sport Toma Aurel” | Preşedinte | VERBAN | ŞTEFAN |
118 | ORAŞ BABADAG | 59 | „Sala de sport Toma Aurel” | LocIiitor | IORDACHE | NICOLETA |
119 | ORAŞ ISACCEA | 60 | Sediul administrativ al | Preşedinte | NOUR | COSTEL |
Primǎriei oraşului Isaccea | ||||||
120 | ORAŞ ISACCEA | 60 | Sediul administrativ al | LocIiitor | ROTARU | DOINA |
Primǎriei oraşului Isaccea | ||||||
121 | ORAŞ ISACCEA | 61 | Liceul Teoretic “Constantin | Preşedinte | DRAJGU | VIOREL |
Brǎtescu” | ||||||
122 | ORAŞ ISACCEA | 61 | Liceul Teoretic “Constantin | LocIiitor | PETCU | PARASCHIVA |
Brǎtescu” | ||||||
123 | ORAŞ ISACCEA | 62 | GrǎdiniIa “Constantin Brǎtescu” | Preşedinte | BEIZAT | BIRSEN |
124 | ORAŞ ISACCEA | 62 | GrǎdiniIa “Constantin Brǎtescu” | LocIiitor | CORNICI | ALEXANDRA |
125 | ORAŞ ISACCEA | 63 | GrǎdiniIa cu Program Normal Revǎrsarea | Preşedinte | MARIN | MIHAI |
126 | ORAŞ ISACCEA | 63 | GrǎdiniIa cu Program Normal Revǎrsarea | LocIiitor | CALCIU | MIHAELA |
127 | ORAŞ MǍCIN | 64 | Şcoala gimnazialǎ | Preşedinte | ÎMPUŞCATU | GHERGHINA |
“Gheorghe Banea” | ||||||
128 | ORAŞ MǍCIN | 64 | Şcoala gimnazialǎ | LocIiitor | MILEA | ANCA |
“Gheorghe Banea” | ||||||
129 | ORAŞ MǍCIN | 65 | Şcoala gimnazialǎ | Preşedinte | CRISTU | LENUŢA |
“Gheorghe Banea” | ||||||
130 | ORAŞ MǍCIN | 65 | Şcoala gimnazialǎ | LocIiitor | ŢURCAN | EUGEN-FLORIN |
“Gheorghe Banea” | ||||||
131 | ORAŞ MǍCIN | 66 | GrǎdiniIa nr. 3 | Preşedinte | ZERO | STELUŢA |
132 | ORAŞ MǍCIN | 66 | GrǎdiniIa nr. 3 | LocIiitor | JALEA | LILICA |
133 | ORAŞ MǍCIN | 67 | Şcoala gimnazialǎ nr. 1 | Preşedinte | DUŢU | MIHAI |
134 | ORAŞ MǍCIN | 67 | Şcoala gimnazialǎ nr. 1 | LocIiitor | MATACHE | NARCISA-RODICA |
135 | ORAŞ MǍCIN | 68 | Şcoala gimnazialǎ nr. 1 | Preşedinte | ABDULA | SENAR |
136 | ORAŞ MǍCIN | 68 | Şcoala gimnazialǎ nr. 1 | LocIiitor | CROITORU | GINA |
137 | ORAŞ MǍCIN | 69 | Liceul teoretic” Gheorghe Munteanu Murgoci” | Preşedinte | FELEA | GABRIEL-IURI |
138 | ORAŞ MǍCIN | 69 | Liceul teoretic” Gheorghe Munteanu Murgoci” | LocIiitor | COTOI | DIDINA |
139 | ORAŞ MǍCIN | 70 | Liceul teoretic” Gheorghe Munteanu Murgoci” | Preşedinte | IRIMIA | EFTIMIŢA |
140 | ORAŞ MǍCIN | 70 | Liceul teoretic” Gheorghe Munteanu Murgoci” | LocIiitor | PETROIAŞ | MIOARA |
141 | ORAŞ SULINA | 71 | Scoala I- IV – Incapere expozitionala | Preşedinte | BUJENIŢǍ | COSTICǍ |
142 | ORAŞ SULINA | 71 | Scoala I- IV – Incapere expozitionala | LocIiitor | EPIFANOV | SPERANŢA |
143 | ORAŞ SULINA | 72 | Liceul “Jean Bart”, localitatea Sulina | Preşedinte | GHEORGHE | SILVIU |
144 | ORAŞ SULINA | 72 | Liceul “Jean Bart”, localitatea Sulina | LocIiitor | DANILOV | LUCIA |
145 | ORAŞ SULINA | 73 | Liceul “Jean Bart”, localitatea Sulina | Preşedinte | OLARU | ECATERINA |
146 | ORAŞ SULINA | 73 | Liceul “Jean Bart”, localitatea Sulina | LocIiitor | MAXIM | ANA |
147 | ORAŞ SULINA | 74 | Primǎria oraşului Sulina | Preşedinte | IACOBLEV | NICUŞOR |
148 | ORAŞ SULINA | 74 | Primǎria oraşului Sulina | LocIiitor | HRISTODULO | EMILIA |
149 | Comuna BAIA | 75 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | Preşedinte | FERUŢǍ | DORINA-LAURA |
BAIA | ||||||
150 | Comuna BAIA | 75 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | LocIiitor | CULICENCO | EUGENIA |
BAIA | ||||||
151 | Comuna BAIA | 76 | ŞCOALA CU CLASELE I- | Preşedinte | DAMIAN | FLORENTINA-DANIELA |
IV BAIA | ||||||
152 | Comuna BAIA | 76 | ŞCOALA CU CLASELE I- | LocIiitor | CULCEA | ELENA |
IV BAIA | ||||||
153 | Comuna BAIA | 77 | ŞCOALA PRIMARǍ | Preşedinte | CǍRŢUNǍ | SULTANA |
CAMENA | ||||||
154 | Comuna BAIA | 77 | ŞCOALA PRIMARǍ | LocIiitor | PETRO | FEODOR |
CAMENA | ||||||
155 | Comuna BAIA | 78 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | RADU | MARIA |
CAUGAGIA | ||||||
156 | Comuna BAIA | 78 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | PAŞOL | NICOLETA |
CAUGAGIA | ||||||
157 | Comuna BAIA | 79 | ŞCOALA PRIMARǍ | Preşedinte | DUMITRU | TEODOR-VALENTIN |
PANDURU | ||||||
158 | Comuna BAIA | 79 | ŞCOALA PRIMARǍ | LocIiitor | BǍLOI | DUMITRU |
PANDURU | ||||||
159 | Comuna BAIA | 80 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | Preşedinte | MARTALOG | MARIANA-ROZALIA |
CEAMURLIA DE SUS | ||||||
160 | Comuna BAIA | 80 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | LocIiitor | ALISTAR | IONELA FLORINA |
CEAMURLIA DE SUS | ||||||
161 | Comuna BEIDAUD | 81 | PUBLICA | Preşedinte | ENE | MARIANA |
162 | Comuna BEIDAUD | 81 | PUBLICA | LocIiitor | COSTEA | VASILICA-DANIELA |
163 | Comuna BEIDAUD | 82 | Caminul cultural | Preşedinte | NEAGU | ANA-ELIZA |
164 | Comuna BEIDAUD | 82 | Caminul cultural | LocIiitor | OANCEA | MARIANA |
165 | Comuna BEIDAUD | 83 | Caminul cultural | Preşedinte | GEAMBAŞ | LENUŢA |
166 | Comuna BEIDAUD | 83 | Caminul cultural | LocIiitor | NICOLAE | MARIA |
167 | Comuna BEŞTEPE | 84 | Şcoala gimnazialǎ Beştepe | Preşedinte | PAVEL | LILIANA |
168 | Comuna BEŞTEPE | 84 | Şcoala gimnazialǎ Beştepe | LocIiitor | TIMOFTE | MIRELA |
169 | Comuna BEŞTEPE | 85 | Şcoala | Preşedinte | ANDRIOL | IULIANA |
170 | Comuna BEŞTEPE | 85 | Şcoala | LocIiitor | ORUNǍ | VIORICA |
171 | Comuna C.A. ROSETTI | 86 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | MAXIM | CLAUDIA-ANDREEA |
172 | Comuna C.A. ROSETTI | 86 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | MAXIM | ION |
173 | Comuna C.A. ROSETTI | 87 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | LIBIDOV | NINA |
174 | Comuna C.A. ROSETTI | 87 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | JOSAN | RODICA |
175 | Comuna C.A. ROSETTI | 88 | Şcoala gimnazialǎ | Preşedinte | GROPENEANU | ANGELA |
176 | Comuna C.A. ROSETTI | 88 | Şcoala gimnazialǎ | LocIiitor | CARACUDǍ | ALINA |
177 | Comuna CARCALIU | 89 | Şcoala Gimnaziala | Preşedinte | LOVIN | ANA |
Carcaliu | ||||||
178 | Comuna CARCALIU | 89 | Şcoala Gimnaziala | LocIiitor | LIPAT | USTINIA |
Carcaliu | ||||||
179 | Comuna CARCALIU | 90 | Şcoala Gimnaziala | Preşedinte | COZMA | ALINA |
Carcaliu | ||||||
180 | Comuna CARCALIU | 90 | Şcoala Gimnaziala | LocIiitor | FILIP | ELENA |
Carcaliu | ||||||
181 | Comuna CASIMCEA | 91 | Şcoala | Preşedinte | HIRIZESCU | GEORGETA |
182 | Comuna CASIMCEA | 91 | Şcoala | LocIiitor | GHINEA | GHEORGHE |
183 | Comuna CASIMCEA | 92 | Şcoala gimnazialǎ | Preşedinte | ŞERBAN | LILIANA |
184 | Comuna CASIMCEA | 92 | Şcoala gimnazialǎ | LocIiitor | SERBAN | ANGHEL |
185 | Comuna CASIMCEA | 93 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | ROŞIAN | GHEORGHE |
186 | Comuna CASIMCEA | 93 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | CAPLAT | ION |
187 | Comuna CASIMCEA | 94 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | COMŞA | VIORICA-ELENA |
188 | Comuna CASIMCEA | 94 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | SIMEDREA | PETRE |
189 | Comuna CASIMCEA | 95 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | BRǍDESCU | CRISTINA |
190 | Comuna CASIMCEA | 95 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | COFEI | ELENA |
191 | Comuna CEAMURLIA DE JOS | 96 | ŞCOALA GIMNZIALǍ | Preşedinte | TǍNASE | DANIELA |
CEMURLIA DE JOS | ||||||
192 | Comuna CEAMURLIA DE JOS | 96 | ŞCOALA GIMNZIALǍ | LocIiitor | BAROANǍ | MARINA |
CEMURLIA DE JOS | ||||||
193 | Comuna CEAMURLIA DE JOS | 97 | ŞCOALA PRIMARǍ | Preşedinte | FILIMON | IONELA |
LUNCA | ||||||
194 | Comuna CEAMURLIA DE JOS | 97 | ŞCOALA PRIMARǍ | LocIiitor | ŞTEFAN | HARALAMBIE |
LUNCA | ||||||
195 | Comuna CEATALCHIOI | 98 | Şcoala Veche | Preşedinte | CHISLIŢCHI | CǍTǍLIN |
196 | Comuna CEATALCHIOI | 98 | Şcoala Veche | LocIiitor | MOROZOV | MARIUS CORNEL |
197 | Comuna CEATALCHIOI | 99 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | AMIHALACHIOAIA | ELENA |
198 | Comuna CEATALCHIOI | 99 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | PALTENIE | DANIEL |
199 | Comuna CEATALCHIOI | 100 | Şcoala Veche | Preşedinte | MACRA | IOAN |
200 | Comuna CEATALCHIOI | 100 | Şcoala Veche | LocIiitor | ANGHEL | EUGENIA |
201 | Comuna CERNA | 101 | Şcoala Mircea Vodǎ | Preşedinte | BANDULA | LEFTER |
202 | Comuna CERNA | 101 | Şcoala Mircea Vodǎ | LocIiitor | CHITA | VERONICA- VANGHELINA |
203 | Comuna CERNA | 102 | Şcoala Gimnazialǎ „Panait | Preşedinte | COSTEA | FELICIA |
Cerna” | ||||||
204 | Comuna CERNA | 102 | Şcoala Gimnazialǎ „Panait | LocIiitor | ANTONESCU | MIRABELA |
Cerna” | ||||||
205 | Comuna CERNA | 103 | Şcoala Traian | Preşedinte | PEŞU | NǍSTASE |
206 | Comuna CERNA | 103 | Şcoala Traian | LocIiitor | CHITA | HRISTU |
207 | Comuna CERNA | 104 | Şcoala General | Preşedinte | CRICEA | ION |
Praporgescu | ||||||
208 | Comuna CERNA | 104 | Şcoala General | LocIiitor | HÎRBOCEANU | GHEORGHE |
Praporgescu | ||||||
209 | Comuna CHILIA VECHE | 105 | camin cultural | Preşedinte | BACCELA | LUCICA |
210 | Comuna CHILIA VECHE | 105 | camin cultural | LocIiitor | GHEBA | VALENTINA |
211 | Comuna CHILIA VECHE | 106 | CAMIN CULTURAL | Preşedinte | PERIJOC | AURORA |
212 | Comuna CHILIA VECHE | 106 | CAMIN CULTURAL | LocIiitor | TERENTE | MARIA |
213 | Comuna CIUCUROVA | 107 | Şcoala gimnazialǎ | Preşedinte | VASILE | FLORENTINA |
214 | Comuna CIUCUROVA | 107 | Şcoala gimnazialǎ | LocIiitor | MUSTAFA | AZIZ |
215 | Comuna CIUCUROVA | 108 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | MOISEI | CǍTǍLINA |
216 | Comuna CIUCUROVA | 108 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | MUSTAFA | RESMIE-INGI |
217 | Comuna CIUCUROVA | 109 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | TUDOR | IOANA |
218 | Comuna CIUCUROVA | 109 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | GHEORGHE | ŞTEFANA |
219 | Comuna CRIŞAN | 110 | Şcoala Gimnazialǎ Crisan | Preşedinte | MACARENCU | DANIELA |
220 | Comuna CRIŞAN | 110 | Şcoala Gimnazialǎ Crisan | LocIiitor | CIMPOEŞU | DOINA |
221 | Comuna CRIŞAN | 111 | Şcoala Primarǎ | Preşedinte | HRAMOV | CRISTINA-ECATERINA |
Caraorman | ||||||
222 | Comuna CRIŞAN | 111 | Şcoala Primarǎ | LocIiitor | MACARENCU | VALENTINA |
Caraorman | ||||||
223 | Comuna CRIŞAN | 112 | Şcoala Gimnazialǎ Mila23 | Preşedinte | MARCOV | PAULA |
224 | Comuna CRIŞAN | 112 | Şcoala Gimnazialǎ Mila23 | LocIiitor | CHITAI | GEORGETA |
225 | Comuna DǍENI | 113 | Cǎmin Cultural | Preşedinte | IVAN | MIHAELA |
226 | Comuna DǍENI | 113 | Cǎmin Cultural | LocIiitor | ILIE | ION |
227 | Comuna DOROBANŢU | 114 | SCOALA GIMNAZIALA DOROBANTU | Preşedinte | GROPENEANU | TANŢA |
228 | Comuna DOROBANŢU | 114 | SCOALA GIMNAZIALA DOROBANTU | LocIiitor | BUJA | CONSTANTIN |
229 | Comuna DOROBANŢU | 115 | Şcoala Cîrjelari | Preşedinte | ARDELEANU | IULIAN |
230 | Comuna DOROBANŢU | 115 | Şcoala Cîrjelari | LocIiitor | MACHEDON | ION |
231 | Comuna DOROBANŢU | 116 | Şcoala Meşteru | Preşedinte | ILIE | VIORICA |
232 | Comuna DOROBANŢU | 116 | Şcoala Meşteru | LocIiitor | ALDEŞ | STELICǍ |
233 | Comuna FRECǍŢEI | 117 | Camin Cultural Frecatei | Preşedinte | DUMITRACHE | ELENA |
234 | Comuna FRECǍŢEI | 117 | Camin Cultural Frecatei | LocIiitor | CRIVǍŢ | DRAGOŞ |
235 | Comuna FRECǍŢEI | 118 | Centru multifunctional Cataloi | Preşedinte | CHIRIAC | MARIANA |
236 | Comuna FRECǍŢEI | 118 | Centru multifunctional Cataloi | LocIiitor | RUŞA | ILEANA |
237 | Comuna FRECǍŢEI | 119 | Camin Cultural Posta | Preşedinte | MOROZENCU | IONEL |
238 | Comuna FRECǍŢEI | 119 | Camin Cultural Posta | LocIiitor | MANEA | LACRǍMIOARA |
239 | Comuna FRECǍŢEI | 120 | CǍMIN CULTURAL TELIŢA | Preşedinte | ZORILǍ | JANET-IULIA |
240 | Comuna FRECǍŢEI | 120 | CǍMIN CULTURAL TELIŢA | LocIiitor | SIDOROV | MARIAN |
241 | Comuna GRECI | 121 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | Preşedinte | CONSTANTINESCU | LILIANA |
GRECI, CORP A | ||||||
242 | Comuna GRECI | 121 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | LocIiitor | CIUREA | ANGELIN-MIHAI |
GRECI, CORP A | ||||||
243 | Comuna GRECI | 122 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | Preşedinte | LEOPEA | TEODORA |
GRECI, CORP B | ||||||
244 | Comuna GRECI | 122 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | LocIiitor | PINTILIE | ANICA |
GRECI, CORP B | ||||||
245 | Comuna GRECI | 123 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | Preşedinte | SAMOILǍ | LILIANA |
GRECI, CORP B | ||||||
246 | Comuna GRECI | 123 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | LocIiitor | TǍUŞEAN | FELICIA |
GRECI, CORP B | ||||||
247 | Comuna GRINDU | 124 | Centrul social de zi pentru persoane defavorizate | Preşedinte | GHEORGHIŢǍ | AUREL |
248 | Comuna GRINDU | 124 | Centrul social de zi pentru persoane defavorizate | LocIiitor | CHIRILǍ | GENICA |
249 | Comuna HAMCEARCA | 125 | SCOALA | Preşedinte | BADEA | CONSTANTIN |
250 | Comuna HAMCEARCA | 125 | SCOALA | LocIiitor | TRIFAN | ANIŞOARA |
251 | Comuna HAMCEARCA | 126 | SCOALA | Preşedinte | TIRON | PAULINA |
252 | Comuna HAMCEARCA | 126 | SCOALA | LocIiitor | LEONTE | VIORICA |
253 | Comuna HAMCEARCA | 127 | SCOALA | Preşedinte | CHIŢU | OLIMPIA |
254 | Comuna HAMCEARCA | 127 | SCOALA | LocIiitor | BǍLǍUŢǍ | MARIETA |
255 | Comuna HORIA | 128 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | SARANDI | LENUŢA |
256 | Comuna HORIA | 128 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | DǍINEANU | DOINA |
257 | Comuna HORIA | 129 | Gradinita Floresti | Preşedinte | POPESCU | ILEANA |
258 | Comuna HORIA | 129 | Gradinita Floresti | LocIiitor | BOBOCIA | LUCIAN |
259 | Comuna HORIA | 130 | Gradinita Horia | Preşedinte | ROŞCA | MIHAI |
260 | Comuna HORIA | 130 | Gradinita Horia | LocIiitor | MACHEDON | DUMITRA |
261 | Comuna I.C.BRǍTIANU | 131 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | MUNTEANU-DǍNILǍ | MILICA |
262 | Comuna I.C.BRǍTIANU | 131 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | IOAN | VIOLETA |
263 | Comuna IZVOARELE | 132 | Şcoala gimnazialǎ | Preşedinte | IOFCIU | STELIANA |
264 | Comuna IZVOARELE | 132 | Şcoala gimnazialǎ | LocIiitor | ILIE | MARIANA |
265 | Comuna IZVOARELE | 133 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | DASCǍLU | NICULAI |
266 | Comuna IZVOARELE | 133 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | ŞTEFAN | NICOLAE |
267 | Comuna IZVOARELE | 134 | Şcoala primarǎ | Preşedinte | DIMA | ELISABETA |
268 | Comuna IZVOARELE | 134 | Şcoala primarǎ | LocIiitor | SIMION | ANDREI |
269 | Comuna JIJILA | 135 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | DUDUŢǍ | VIOLETA |
270 | Comuna JIJILA | 135 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | GERU | NICOLETA |
271 | Comuna JIJILA | 136 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | SIMA | DUMITRU |
272 | Comuna JIJILA | 136 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | DOROBANŢU | ANGELICA |
273 | Comuna JIJILA | 137 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | SIMA | NICOLETA |
274 | Comuna JIJILA | 137 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | ADǍMACHE | IOANA |
275 | Comuna JURILOVCA | 138 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | STOICA | CRINA-LAURA |
276 | Comuna JURILOVCA | 138 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | XENOFONT | CǍTǍLINA |
277 | Comuna JURILOVCA | 139 | Şcoala Primarǎ Vişina | Preşedinte | DAMIAN | DANIELA |
278 | Comuna JURILOVCA | 139 | Şcoala Primarǎ Vişina | LocIiitor | ROMANOV | IULIANA |
279 | Comuna JURILOVCA | 140 | Şcoala generalǎ | Preşedinte | NIŢU | MIHAELA |
280 | Comuna JURILOVCA | 140 | Şcoala generalǎ | LocIiitor | NIŢU | ADRIANA |
281 | Comuna JURILOVCA | 141 | Gradinita de copii | Preşedinte | ALISTARH | VALENTINA |
282 | Comuna JURILOVCA | 141 | Gradinita de copii | LocIiitor | GHINCU | CLEMENTINA-CATY |
283 | Comuna LUNCAVIŢA | 142 | CǍMIN CULTURAL | Preşedinte | CRISTEA | CONSTANŢA-GELUŢA |
284 | Comuna LUNCAVIŢA | 142 | CǍMIN CULTURAL | LocIiitor | ALEXANDRU | LUMINIŢA-CARMEN |
285 | Comuna LUNCAVIŢA | 143 | CǍMIN CULTURAL | Preşedinte | STOICA | IULIANA |
286 | Comuna LUNCAVIŢA | 143 | CǍMIN CULTURAL | LocIiitor | MANGHIUC | GABRIELA |
287 | Comuna LUNCAVIŢA | 144 | Şcoala generalǎ | Preşedinte | ANDRABULEA | MARICICA-LUMINIŢA |
288 | Comuna LUNCAVIŢA | 144 | Şcoala generalǎ | LocIiitor | STOICA | IVAN |
289 | Comuna MAHMUDIA | 145 | LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE BACALU” | Preşedinte | STOICA | NATAŞA |
290 | Comuna MAHMUDIA | 145 | LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE BACALU” | LocIiitor | DACEF | DANIELA |
291 | Comuna MAHMUDIA | 146 | LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE BACALU” | Preşedinte | PRICOP | TANIA |
292 | Comuna MAHMUDIA | 146 | LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE BACALU” | LocIiitor | PROCOP | VIOLETA |
293 | Comuna MALIUC | 147 | ŞCOALA PRIMARǍ | Preşedinte | BEGLECCIU | MARIAN |
GORGOVA | ||||||
294 | Comuna MALIUC | 147 | ŞCOALA PRIMARǍ | LocIiitor | CONDRATOV | VIORICA |
GORGOVA | ||||||
295 | Comuna MALIUC | 148 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | Preşedinte | IVANOV | GEORGIANA |
MALIUC | ||||||
296 | Comuna MALIUC | 148 | ŞCOALA GIMNAZIALǍ | LocIiitor | DRAGU | SORINA |
MALIUC | ||||||
ŞCOALA GIMNAZIALǍ ”IOAN NENIŢESCU ” PARTIZANI | ||||||
297 | Comuna MALIUC | 149 | Preşedinte | MITITELU | ALINA | |
ŞCOALA GIMNAZIALǍ ”IOAN NENIŢESCU ” PARTIZANI | ||||||
298 | Comuna MALIUC | 149 | LocIiitor | SPIRIDON | MIHAI | |
299 | Comuna MIHAI BRAVU | 150 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | ENACHE | SILVIA-MARIANA |
300 | Comuna MIHAI BRAVU | 150 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | POHRIB | GABRIELA |
301 | Comuna MIHAI BRAVU | 151 | Şcoala cu clasele I-VIII | Preşedinte | DAVID-ILIOARǍ | ECATERINA |
302 | Comuna MIHAI BRAVU | 151 | Şcoala cu clasele I-VIII | LocIiitor | COSTEA | DANIELA |
303 | Comuna MIHAI BRAVU | 152 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | NEAŢU | CORINA |
304 | Comuna MIHAI BRAVU | 152 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | GANEA | MARIANA |
305 | Comuna MIHAIL | 153 | Şcoala Primarǎ Lǎstuni | Preşedinte | PINTOIU | GHEORGHE-PAVEL |
KOGǍLNICEANU | ||||||
306 | Comuna MIHAIL | 153 | Şcoala Primarǎ Lǎstuni | LocIiitor | BRATU | COSMIN |
KOGǍLNICEANU | ||||||
307 | Comuna MIHAIL | 154 | Şcoala primarǎ Rîndunica | Preşedinte | NIŢOIU | LILIANA |
KOGǍLNICEANU | ||||||
308 | Comuna MIHAIL | 154 | Şcoala primarǎ Rîndunica | LocIiitor | MANGULICǍ | IONELA |
KOGǍLNICEANU | ||||||
309 | Comuna MIHAIL | 155 | Şcoala Gimnazialǎ Mihail Kogǎlniceanu | Preşedinte | OLǍRAŞ | CRISTINA |
KOGǍLNICEANU | ||||||
310 | Comuna MIHAIL | 155 | Şcoala Gimnazialǎ Mihail Kogǎlniceanu | LocIiitor | COCONA | ION |
KOGǍLNICEANU | ||||||
311 | Comuna MURIGHIOL | 156 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | GHEORGHE | MANUELA |
Murighiol | ||||||
312 | Comuna MURIGHIOL | 156 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | OLTEANU | MIHAI |
Murighiol | ||||||
313 | Comuna MURIGHIOL | 157 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | TROFIM | ANIŞOARA |
Colina | ||||||
314 | Comuna MURIGHIOL | 157 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | VRǍMULEŢ | VASILICA |
Colina | ||||||
315 | Comuna MURIGHIOL | 158 | Şcoala cu clasele I-IV DunavǎIu de Jos | Preşedinte | MITITELU | ANDRADA-LORETA |
316 | Comuna MURIGHIOL | 158 | Şcoala cu clasele I-IV DunavǎIu de Jos | LocIiitor | SIMINISKI | IOANA |
317 | Comuna MURIGHIOL | 159 | Şcoala cu clasele I-IV DunavǎIu de Sus | Preşedinte | MILITARU | GEORGIANA |
318 | Comuna MURIGHIOL | 159 | Şcoala cu clasele I-IV DunavǎIu de Sus | LocIiitor | LARE | VALENTINA |
319 | Comuna MURIGHIOL | 160 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | GHERGA | MARIA |
Plopul | ||||||
320 | Comuna MURIGHIOL | 160 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | SAFCA | GABRIELA-MARIA |
Plopul | ||||||
321 | Comuna MURIGHIOL | 161 | Cǎmin Cultural Sarinasuf | Preşedinte | PALADE | STELA |
322 | Comuna MURIGHIOL | 161 | Cǎmin Cultural Sarinasuf | LocIiitor | DRǍGUŢǍ | MIHAELA |
323 | Comuna NALBANT | 162 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | MURARU | PAULA |
324 | Comuna NALBANT | 162 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | GURIŢǍ | ELENA |
325 | Comuna NALBANT | 163 | Şcoala cu clasele I-VIII | Preşedinte | COSTEA | EMILIA |
326 | Comuna NALBANT | 163 | Şcoala cu clasele I-VIII | LocIiitor | BARBU | DUMITRU |
327 | Comuna NALBANT | 164 | GrǎdiniIa Nicolae Bǎlcescu | Preşedinte | ANDONE | VALENTINA |
328 | Comuna NALBANT | 164 | GrǎdiniIa Nicolae Bǎlcescu | LocIiitor | LUŢU | MIRELA |
329 | Comuna NICULIŢEL | 165 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | BRǍCǍCEL | MARIANA |
„Nichifor Ludovig” | ||||||
330 | Comuna NICULIŢEL | 165 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | ANGHELACHE | GEORGE |
„Nichifor Ludovig” | ||||||
331 | Comuna NICULIŢEL | 166 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | MARIN | MARIA |
„Nichifor Ludovig” | ||||||
332 | Comuna NICULIŢEL | 166 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | FILIN | SEVASTINA |
„Nichifor Ludovig” | ||||||
333 | Comuna NICULIŢEL | 167 | GrǎdiniIa de copii | Preşedinte | TOPOLIANU | DUMITRA |
334 | Comuna NICULIŢEL | 167 | GrǎdiniIa de copii | LocIiitor | PLÂNGE | PAULA |
335 | Comuna NUFǍRU | 168 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | CUCU | PETREA |
336 | Comuna NUFǍRU | 168 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | CHICIUC – ILIE | FǍNICA |
337 | Comuna NUFǍRU | 169 | Şcoala cu clasele I-VIII | Preşedinte | MILOŞOVICI | LUCIAN |
338 | Comuna NUFǍRU | 169 | Şcoala cu clasele I-VIII | LocIiitor | NECULACHE | RAMONA-MIHAELA |
339 | Comuna NUFǍRU | 170 | Centrul Cultural Administrativ Social | Preşedinte | TERENTE | DELIA |
340 | Comuna NUFǍRU | 170 | Centrul Cultural Administrativ Social | LocIiitor | BÎRSAN | ELENA |
341 | Comuna OSTROV | 171 | GrǎdiniIa de copii Ostrov | Preşedinte | GHERGHIŞAN | IOANA |
342 | Comuna OSTROV | 171 | GrǎdiniIa de copii Ostrov | LocIiitor | TUDOSE | GICA |
343 | Comuna PARDINA | 172 | CAMINUL CULTURAL | Preşedinte | NAUMENCU | DANIELA-RALUCA |
344 | Comuna PARDINA | 172 | CAMINUL CULTURAL | LocIiitor | POP | MIHǍILǍ |
345 | Comuna PECENEAGA | 173 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | ENE | RODICA |
346 | Comuna PECENEAGA | 173 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | PETCU | CAMELIA |
347 | Comuna SARICHIOI | 174 | Şcoala Primarǎ Sabangia | Preşedinte | ANDREI | NATALIA |
348 | Comuna SARICHIOI | 174 | Şcoala Primarǎ Sabangia | LocIiitor | PUNGǍ | NICOLAI |
349 | Comuna SARICHIOI | 175 | Şcoala Primarǎ Visterna | Preşedinte | MAXIM | ANI |
350 | Comuna SARICHIOI | 175 | Şcoala Primarǎ Visterna | LocIiitor | SEVASTIAN | MǍDǍLINA |
351 | Comuna SARICHIOI | 176 | Şcoala Primarǎ Enisala | Preşedinte | STANCIU | LUCIAN-AURELIAN |
352 | Comuna SARICHIOI | 176 | Şcoala Primarǎ Enisala | LocIiitor | ION | SOFICA |
353 | Comuna SARICHIOI | 177 | Şcoala Gimnazialǎ Zebil | Preşedinte | CURUZAN | MIHAELA |
354 | Comuna SARICHIOI | 177 | Şcoala Gimnazialǎ Zebil | LocIiitor | TURICEANU | SOFIA |
355 | Comuna SARICHIOI | 178 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | HARALAMBIE | DANIEL |
Sarichioi | ||||||
356 | Comuna SARICHIOI | 178 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | BARCER | MIHAELA |
Sarichioi | ||||||
357 | Comuna SARICHIOI | 179 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | PASCALE | EVDOCHIA |
Sarichioi | ||||||
358 | Comuna SARICHIOI | 179 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | SESCU | FEDOSIA |
Sarichioi | ||||||
359 | Comuna SFÂNTU GHEORGHE | 180 | CAMIN CULTURAL | Preşedinte | TULCIANU | VASILICA |
360 | Comuna SFÂNTU GHEORGHE | 180 | CAMIN CULTURAL | LocIiitor | ŢACU | ANDREI |
361 | Comuna SLAVA | 181 | Consiliul Local | Preşedinte | GUREI | RODICA-VALENTINA |
CERCHEZǍ | ||||||
362 | Comuna SLAVA | 181 | Consiliul Local | LocIiitor | VLǍDESCU | SILVIU-LEONARD |
CERCHEZǍ | ||||||
363 | Comuna SLAVA | 182 | Şcoala generalǎ cu clasele | Preşedinte | SILIVESTRU | IRINA |
CERCHEZǍ | I-IV | |||||
364 | Comuna SLAVA | 182 | Şcoala generalǎ cu clasele | LocIiitor | MUNTEANU | FǍNICA |
CERCHEZǍ | I-IV | |||||
365 | Comuna SMÂRDAN | 183 | Şcoala gimnazialǎ „Maior | Preşedinte | MǍRCULESCU | PETRE-SORIN |
Ioan Murgescu” | ||||||
366 | Comuna SMÂRDAN | 183 | Şcoala gimnazialǎ „Maior | LocIiitor | PÂRJOL | ION-ARTUR |
Ioan Murgescu” | ||||||
367 | Comuna SOMOVA | 184 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | RAICIU | MARIAN-VALENTIN |
368 | Comuna SOMOVA | 184 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | BUCURLESCU | ANDRIANA |
369 | Comuna SOMOVA | 185 | Şcoala cu clasele I-IV | Preşedinte | MIHAI | DOINA |
370 | Comuna SOMOVA | 185 | Şcoala cu clasele I-IV | LocIiitor | ENE | DUMITRU |
371 | Comuna SOMOVA | 186 | Şcoala „Traian Coşovei” | Preşedinte | DAFINOIU | MARIAN |
cu clasele I-VIII | ||||||
372 | Comuna SOMOVA | 186 | Şcoala „Traian Coşovei” | LocIiitor | IGNAT | VERONICA |
cu clasele I-VIII | ||||||
373 | Comuna STEJARU | 187 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | RǍGǍLIE | MARIAN |
374 | Comuna STEJARU | 187 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | ŞAMATA | ZOIŢA |
375 | Comuna STEJARU | 188 | GRǍDINIŢA MINA ALTÎN | Preşedinte | UDA | ELENA |
TEPE | ||||||
376 | Comuna STEJARU | 188 | GRǍDINIŢA MINA ALTÎN | LocIiitor | NICOLAE | MARIA |
TEPE | ||||||
377 | Comuna STEJARU | 189 | sediul fostei Şcoli | Preşedinte | ECONOMU | MIHAI |
378 | Comuna STEJARU | 189 | sediul fostei Şcoli | LocIiitor | MIHALCEA | EUGENIA |
379 | Comuna TOPOLOG | 190 | Liceul Tehnologic Topolog Topolog | Preşedinte | BADIU | DANIELA-ELENA |
380 | Comuna TOPOLOG | 190 | Liceul Tehnologic Topolog Topolog | LocIiitor | BREZEANU | CARMEN |
381 | Comuna TOPOLOG | 191 | Liceul Tehnologic Topolog | Preşedinte | RAICA | MARIA |
382 | Comuna TOPOLOG | 191 | Liceul Tehnologic Topolog | LocIiitor | PREOTU | GHEORGHE |
383 | Comuna TOPOLOG | 192 | Şcoala generalǎ | Preşedinte | ENACHE | VALENTINA-MARIA |
384 | Comuna TOPOLOG | 192 | Şcoala generalǎ | LocIiitor | PROCA | ALINA-MARIA |
385 | Comuna TOPOLOG | 193 | Şcoala generalǎ | Preşedinte | RǍFOI | LUCIAN |
386 | Comuna TOPOLOG | 193 | Şcoala generalǎ | LocIiitor | MITROFAN | DROSETA |
387 | Comuna TOPOLOG | 194 | Şcoala generalǎ | Preşedinte | RUSU | ION |
388 | Comuna TOPOLOG | 194 | Şcoala generalǎ | LocIiitor | ŞAPARTOC | DUMITRU |
389 | Comuna TOPOLOG | 195 | Şcoala generalǎ | Preşedinte | ŞUTILǍ | MIRELA |
390 | Comuna TOPOLOG | 195 | Şcoala generalǎ | LocIiitor | ALMAGHE | LǍCRǍMIOARA- |
CRISTINA | ||||||
391 | Comuna TOPOLOG | 196 | Şcoala generalǎ | Preşedinte | IONIŢǍ | TUDORIŢA |
392 | Comuna TOPOLOG | 196 | Şcoala generalǎ | LocIiitor | NEDELCU | LAURENŢIU |
393 | Comuna TOPOLOG | 197 | Şcoala generalǎ | Preşedinte | CABUZ | PETRICA |
394 | Comuna TOPOLOG | 197 | Şcoala generalǎ | LocIiitor | SILIVESTRU | RODICA MIHAELA |
395 | Comuna TURCOAIA | 198 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | MOLDOVEANU | CONSTANTIN |
Turcoaia | ||||||
396 | Comuna TURCOAIA | 198 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | POPA | VIOLETA |
Turcoaia | ||||||
397 | Comuna TURCOAIA | 199 | SCOALA GIMNAZIALA TURCOAIA | Preşedinte | PRISECARU | FLORIN |
398 | Comuna TURCOAIA | 199 | SCOALA GIMNAZIALA TURCOAIA | LocIiitor | PASTORCICI | MARICICA |
399 | Comuna VALEA NUCARILOR | 200 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | IVAN | IULIA-VIORICA- MARGARETA |
400 | Comuna VALEA NUCARILOR | 200 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | NANE | LILI-CARMEN |
401 | Comuna VALEA NUCARILOR | 201 | Şcoala Gimnazialǎ | Preşedinte | BARISOV | DANIELA-PETRUŢA |
Agighiol | ||||||
402 | Comuna VALEA NUCARILOR | 201 | Şcoala Gimnazialǎ | LocIiitor | LEFTERACHE | IONELA |
Agighiol | ||||||
403 | Comuna VALEA NUCARILOR | 202 | Cǎmin Cultural Iazurile | Preşedinte | DǍNILǍ | VIORICA |
404 | Comuna VALEA NUCARILOR | 202 | Cǎmin Cultural Iazurile | LocIiitor | ŢUŢUIANU | MARIOARA |
405 | Comuna VALEA TEILOR | 203 | Şcoala Gimnazialǎ „Mihai | Preşedinte | POP | SORIN-LAURENŢIU |
Eminescu” Valea Teilor | ||||||
406 | Comuna VALEA TEILOR | 203 | Şcoala Gimnazialǎ „Mihai | LocIiitor | CRIVǍŢ | VASILICA |
Eminescu” Valea Teilor | ||||||
407 | Comuna VǍCǍRENI | 204 | Cǎminul Cultural | Preşedinte | BEZIS | MARIANA |
408 | Comuna VǍCǍRENI | 204 | Cǎminul Cultural | LocIiitor | BABUŞCǍ | CONSTANTIN |